Nem bírt egymással a két NB III-as alakulat a szerdai felkészülési mérkőzésen.
Kozármislenyben ikszelt a Veszprém

Kozármisleny–VLS Vp. 1:1

Kozármisleny, 50 néző. VLS Veszprém: Cellar (Kis) – Lupták (Rédling), Erőss, Dobsa (Felber), Gulyás – Szabó T. (Németh), Kelemen (Hoffer) – Prágai, Kénesi (Bognár), Szabó B. (Reizinger), Irmes. Edző: Vágó Attila.

Az első félidőben egyik csapat sem tudta bevenni a másik kapuját. A kapuk nem igazán forogtak veszélyben, inkább mezőnyben zajlott a játék.

A második játékrészben a 66. percben jobb oldali hazai szöglet után a lecsorgó labdát Tóth M. vágta a rövid felsőbe, 1:0.

Egy perc múlva egyenlített a Veszprém:  a bakonyiak végeztek el kisszögletet, Prágai mintaszerű beadását Hoffer fejjel váltotta gólra, 1:1.

Két azonos képességű csapat találkozott egymással, küzdelmes, jó iramú mérkőzést vívtak, de sajnos kevés futballra hasonlító eseménnyel. Igazságos döntetlen született.

A VLS  legközelebb szombaton az ESMTK-val találkozik az Erdész utcai sporttelepen 11 órától.