2024.03.18. Mérkőzés
A címvédő, listavezető veszprémi labdarúgócsapat 3-1-re alulmaradt a vendég, középmezőnyben helyezkedő Budaörs ellen a nemzeti harmadosztály vasárnapi mérkőzésén.
Nem várt vereséget szenvedett a Practical VSC

A labdarúgó NB III észak-nyugati csoportjának huszadik fordulójában a tizedik pozíciót elfoglaló Budaörsöt látta vendégül az éllovas Veszprém.

Az első játékrészben kiegyenlítetten futballoztak a felek, gól egyik oldalon sem született (félidő: 0-0).

A fordulás után a vendégek azonban átvették az irányítást és kétgólos előnyre tettek szert (71. perc: 0-2). Kószás néhány perccel később szépített, de a Budaörs a hajrában végleg eldöntötte a három pont sorsát (végeredmény: 1-3).

A bakonyiak jövő vasárnap (14.00) megyei rangadóra látogatnak Balatonfüredre.