2025.08.22. Egyéb
Szombaton 18 órától a Bicskei TC otthonában lép pályára csapatunk a MOL Magyar Kupa második fordulójában.
Kiszámíthatatlan ellenfél

Nehéz periódus előtt áll csapatunk, a VSC 2015 Veszprém gárdája: hét nap alatt három fontos ütközet vár rá.

Elsőként Bicskére látogatunk, augusztus 23-án, szombaton, ahol 18 órától a Magyar Kupa második fordulójában leszünk érdekelt. Négy nap múlva, augusztus 27-én, 17.30-tól szintén Bicske lesz úticél, csak akkor már a bajnokságban mérhetjük össze erőnket a hazaiakkal. Majd augusztus 31-én, 17.30 órától a Dorogi FC-t fogadjuk a pontvadászat hatodik fordulójában.

- Kellemetlen, kiszámíthatatlan gárda a Bicske, amely a nyáron kissé átalakult, de így is elég jól szerepelt eddig a bajnokságban. Most ötödik helyen áll, hét pontot gyűjtve. A Magyar Kupában pedig a Devecsert ütötte ki 10-1-re. Szóval óvatosak vagyunk, azonban mindenképpen szeretnénk a lehető legjobban szerepelni – hangsúlyozta vezetőedzőnk, Gunther Zsolt.

A mieink a Magyar Kupa első fordulójában Csesztregen nyertek 6-0-ra, ám a Bicske ellen nem mehetnek biztosra.

- Sajnos Somogyi szeptember közepéig biztosan nem játszhat és Baldauf, valamint Irmes is kisebb sérüléssel bajlódik. Kiss Marcell megbetegedett, szóval megint egy újabb kezdő tizenegyet kell majd kipróbálnom. Ez persze nem baj, mert minden játékosomban maximálisan bízom és akik eddig kevesebbet szerepeltek, azok most bizonyíthatnak, hogy a pályán a helyük. Mindenkitől maximális hozzáállást várok – húzta alá a tréner.

A kupameccs előtt érdemes felemlegetni azt is, hogy az elmúlt esztendőkben elkényeztetett minket a társaság, hiszen a sorozatban rendre olyan jól szerepelt, hogy több NB I-es és NB II-es gárda is megfordult nálunk. Emlékezetes meccset vívtunk a Debrecennel, a Kecskeméttel, vagy a Budafokkal is. Jó lenne ismét eljutni idáig…