2024.03.10. Mérkőzés
Az éllovas Practical VSC tükörsima, 5-1-es diadalt aratott a ZTE II. vendégeként a férfi labdarúgó NB III vasárnapi derbijén. A veszprémiek játékosa, Bartusz Dániel mesternégyest szerzett a találkozón.
Kiütéssel nyert a listavezető Practical VSC!

Az elmúlt hétvégi, az ETO Akadémia elleni szezonnyitó hazai győzelem után idegenbeli ütközetre készült vasárnap a labdarúgó NB III éllovasa, a Practical VSC, amely a tizenkilencedik fordulóban a ZTE II. számú csapatához látogatott.

A győriek ellen 3-2-re megnyert találkozón Bartusz Dániel mesterhármast szerzett: a veszprémiek játékosa ezúttal is folytatta remek szériáját, már az első játékrészben háromgólos előnyhöz juttatta csapatát (félidei részeredmény: 0-3).

A fordulás után sikerült szépítenie a zalaegerszegieknek, ám nem sokkal később Bartusz együttese negyedik találatát is megszerezte (82. perc: 1-4). A győztes kiléte már nem volt kérdéses, de a habot tortára Szabó helyezte fel a ráadásban (91. perc: 1-5).

A címvédő Practical VSC magabiztos győzelmével továbbra is őrzi listavezető pozícióját.

A veszprémiek március 17-én (14.00) a Budaörsöt fogadják Pápán.